In English По-русски

Lietuvos lenktynininkai savo keturis ratus keičia į du

2015-05-18 14:38

Gerai žinomi Lietuvos lenktynininkai priėmė „300 Lakes Rally“ organizatorių iššūkį. Jie savo ratus iškeis į riedžius ir sudalyvaus gegužės 23 dieną pirmą kartą šalyje vyksiančioje riedutininkams skirtoje šventė „Riedantis Vilnius“. Į Vingio parką bus sukviesti riedučių sporto profesionalai ir mėgėjai, kurie kartu paskelbs riedučių sporto vasaros sezono pradžią <...>


[ Skaityti toliau ... ]

Video: Lietuvos lenktynininkai ruošiasi sezonui

2015-05-11 20:09


300 Lakes Rally“ trasos dalis virto pratybų poligonu

2015-05-11 14:14

Greičiausi Lietuvos ralio pilotai savaitgalį praleido treniruočių režimu. Zarasų rajone surengta testų diena, per kurią lenktynininkai išmėgino savo techniką prieš artimiausius vasaros sezono startus. Pirmasis iš jų – jau šį savaitgalį Latvijoje vyksiantis „Rally Talsi 2015“.
Bandymų trasai pasirinkti žvyrkeliai Salako miestelio apylinkėse, pasižymintys itin sudėtinga konfigūracija. Jie daugeliui sportininkų neblogai pažįstami iš „300 Lakes Rally“varžybų, kurios kasmet sulaukia dalyvių pagyrų ne tik už nepriekaištingą organizaciją, bet ir išskirtines trasas.

„Tai yra vieni sudėtingiausių, įdomiausių ir didžiausio tikslumo reikalaujančių greičio ruožų. Norėjosi turėti kuo geresnę kelio dangą, įvairesnę konfigūraciją ir kuo didesnius šuolius, kokiais mėgaujamės per lenktynes Zarasų apylinkėse, – po sėkmingai atliktų bandomųjų važiavimų kalbėjo lenktynininkas Vytautas Švedas. – Visa tai tikrai padės ne tik ateinantį savaitgalį Latvijoje, bet ir vis labiau artėjančiame „300 ežerų ralyje“. Jo išties su nekantrumu laukiu.“


[ Skaityti toliau ... ]

„300 Lakes Rally” varžybose vėl kviečiami lenktyniauti „LADA VFTS CUP“ dalyviai

2015-02-13 07:55

Didžiausia vasaros ralio švente tituluojamos „300 Lakes Rally“ varžybos šiemet rugpjūčio 6-8 dienomis vėl džiugins automobilių sporto gerbėjus. Šiemet varžybų organizatoriai planuoja dalyviams pateikti apie 140 kilometrų ypatingų greičio ruožų.
„LADA VFTS Cup“ – unikali, tapusi tradicine, įskaita, pradėta rengti dar 2013-aisiais metais.
Jau trečiąjį kartą „300 Lakes Rally“ metu vyks „LADA VFTS Cup“ įskaita, kurios dalyviams organizatoriai kaip visada suteiks išskirtinę galimybę varžytis važiuojant prieš pagrindinį sportinį kanalą.
Kelio prioritetas šios taurės dalyviams reiškia, kad legendiniai „Lada“ ir „Moskvich“ automobiliai važiuos idealia, dar nepaliesta greičio ruožo danga, tad galės išvystyti didesnį greitį ir suteikti dar daugiau gerų emocijų ralio gerbėjams.
Užsienio šalių lenktynininkams organizatoriai padės rezervuoti vietas nakvynei, pagelbės vizų klausimais, o greičiausio „LADA VFTS Cup“ ekipažo laukia ir specialus prizas, kurio organizatoriai kol kas neatskleidžia.

„Lada“ - Rusijos automobilių gamintojo „AvtoVAZ“ kūrinys, o prie šio automobilio prisidėjus VFTS ( Vilniusskaja fabrika transportnyh sredstv) gamyklai gimė ralio automobilis „Lada 2105 VFTS“. VFTS gamykla savo veiklą pradėjo kaip įprastos automobilių remonto dirbtuvės, tačiau vėliau kompanija pradėjo specializuotis sportinių automobilių ir jų variklių ruošime.

Gamyklą įkūrė ir jai vadovavo žymus Lietuvos ralio lenktynininkas Stasys Brundza. Kompanija pagamino ir vieną žinomiausių, „Lada 2105 VFTS“ automobilių, kuris atitiko ir B grupės ralio taisykles.


Eiti į puslapį       >>  
Ralio informacinis partneris


Ralio data

2015.08.06-08


Ralio miestai

Ralio automobilis

Renginio organizatoriai