In English По-русски

"300 Lakes Rally" varžybose - ekipažo iš Didžiosios Britanijos debiutas

2014-07-28 15:38

Rugpjūčio 8-9 dienomis Zarasų apylinkėse vyksiančių "300 Lakes Rally" varžybų dalyvių sąraše jau dabar galima rasti 96 duetus. Kai kuriems ekipažams tai bus debiutinis ralis Lietuvoje. Vienas tokių - britų Josh Cornwell ir Dai Roberts tandemas.
Josh Cornwel ir Dai Roberts "300 Lakes Rally" varžybose lenktyniaus "Ford Fiesta R2" automobiliu. Jie atstovaus "Baltic Motorport Promotion" kompanijai. Nors komandos pavadinime yra žodis "Baltic" šis ekipažas iki šiol Lietuvoje dar nesilankė.
Prieš ralį savo mintimis apie būsimas varžybas pasidalijo komandos šturmanas Dai Roberts.
"Lietuvoje dar nesame lenktyniavę. Tai pirmas mūsų kartas. Tikiuosi, kad čia mums pavyks pasiekti gerą rezultatą, bet svarbiausia, kad įgausime patirties lenktyniaujant dar neišbandytos šalies greičio ruožais", - kalbėjo šturmanas Dai Roberts.
Lietuvoje niekada nebuvę sportininkai gali pasigirti savo pasiekimais. Jau trylika metų šturmano kėdėje sėdintis Dai Roberts sako Didžiojoje Britanijoje ne kartą yra pavykę užlipti ant prizininkų pakylos.

"Iškovojome antrą vietą savo klasėje Didžiosios Britanijos čempionate, nugalėjome "Pirelli Star Drive" varžybose. Taip pat teko lenktyniauti ir kitose šalyse. Prancūzijos ir Airijos čempionatų "C2" įskaitose esame laimėję antrą vietą", - pasakojo šturmanas Dai Roberts.
Be Didžiosios Britanijos atstovų ir lenktynininkų iš Lietuvos, „300 Lakes Rally“ varžybose startuos Latvijos, Estijos, Rusijos, Baltarusijos, Suomijos, Kazachstano, Ukrainos ir Lenkijos ekipažai.
"300 Lakes Rally" dalyvius ir žiūrovus į vaizdingas Zarasų apylinkes suburs jau rugpjūčio 8-9 dienomis. Ralį sudarys 12 greičio ruožų. Jais lenktynininkai turės įveikti 140 kilometrų.

„300 Lakes Rally“ varžyboms Vytautas Švedas ruošiasi žavių blondinių apsuptyje

2014-07-24 22:01


„300 Lakes Rally“ varžybų partneriu tapusi lažybų bendrovė „Orakulas“ pristato vaizdo klipą, kuriame pagrindinius vaidmenis atlieka Lietuvos ralio čempionas Vytautas Artėjant rugpjūčio 8-9 dienomis vyksiančioms „300 Lakes Rally“ varžyboms „Naujosios pupytės“ įsiamžino vaizdo klipe, alsuojančiame ralio atmosfera.
„Panos, greičiau, čia ralis“, - prabyla prie „Subaru WRX STI“ vairo sėdintis daugkartinis ralio čempionas Vytautas Švedas, kai tuo metu aplink automobilį besisukiojančios merginos skuba keisti bolido ratus.
Po ralio finišo žiūrovams koncertuos grupė „Biplan“, o nuotaikingą atmosferą kurs su lažybų bendrove „Orakulas“ prie ralio prisijungusios „Naujosios pupytės“. Lažybų bendrovės „Orakulas“ marketingo vadovė Liana Jagniatinskytė tvirtina, kad seksualias šviesiaplaukes bus galima išvysti ir pačių varžybų metu.
„Atlikėjos ralio metu rengs įvairius reportažus, kalbins žiūrovus ir lenktynininkus, todėl pamatyti jas bus galima ir minioje. Nenustebkite, jei „Naujosios pupytės“ norės jus pakalbinti“, - sakė L.Jagniatinskytė.
Rugpjūčio 8-9 dienomis Zarasų apylinkėse vykstančios „300 Lakes Rally“ varžybos žiūrovams pasiūlys 140 kilometrų kovos, 12 greičio ruožų ir 40 įspūdingų tramplynų.
Švedas, „Naujosios pupytės“ ir „Subaru WRX STI“.

„300 Lakes Rally“ nugalėtojui - specialus DMACK padangų gamintojo prizas

2014-07-24 13:44

Didžiosios Britanijos padangų gamintojas "DMACK", gaminantis padangas lengviesiems automobiliams, komerciniam transportui, sunkvežimiams bei automobilių sportui, jau ketvirtus metus iš eilės tiekia sportines padangas FIA Pasaulio Ralio Čempionato (WRC) dalyviams.
"DMACK" savo automobilius patiki greičiausi WRC lenktynininkai.
Skirdami didžiausią dėmesį greičiausiems ralio lenktynininkams, "DMACK" įsteigė specialų prizą ir greičiausiam "300 Lakes Rally" dalyviui, absoliučiam ralio nugalėtojui - "DMACK" žvyrinių padangų komplektą.
Kas juo taps, išsiaiškinsime rugpjūčio 8-9 d. "300 Lakes Rally" metu.


„300 Lakes Rally“ organizatoriai: kasmet renginio kokybę bandome kelti į aukštesnį lygį

2014-07-22 08:14

Pasiruošimo „300 Lakes Rally“ varžyboms darbai ir toliau vyksta maksimaliu tempu, tad organizatoriai skuba pranešti dar kelias naujienas. Vienas svarbiausių akcentų - rugpjūčio 8-9 dienomis Zarasuose startuosiantis ralis šiemet bus praturtintas kvalifikaciniu greičio ruožu.
Kvalifikacijoje dalyvaus preliminarios starto tvarkos pirmasis sportininkų dvidešimtukas, o dešimt greičiausių ekipažų galės rinktis starto poziciją. Kiti dešimt sportininkų bus išrikiuoti pagal trasoje užfiksuotą laiką. „300 Lakes Rally“ organizatoriai viliasi, kad tai leis įnešti dar daugiau skaidrumo formuojant starto tvarką ir, svarbiausia, ateityje prikviesti garsių sportininkų iš užsienio.
Kvalifikacinis greičio ruožas dažnai rengiamas Europos lygio varžybose, tačiau Lietuvoje žiūrovai jį galės išvysti pirmą kartą.
Kvalifikacinis važiavimas vyks toje pačioje kelio atkarpoje, kur vyksta ir testinis greičio ruožas. Pirmiausia bus vykdomi laisvieji važiavimai, o po to dalyviai sieks pademonstruoti greičiausią distancijos įveikimo laiką.
Iš karto po kvalifikacijos finišo vyks spaudos konferencija, kurios metu greičiausi dalyviai rinksis starto pozicijas.
Tokią naujovę „300 Lakes Rally“ organizatoriai įgyvendino vedini tikslo kasmet kelti renginio kokybę į aukštesnį lygį, išnaudojant ir pritaikant naujas autosporto tendencijas ir praktikas. Anot ralio rengėjų, norint varžybas padaryti patrauklias žiūrovams ir dalyviams, reikia nuolat ieškoti naujų sprendimų, nes stagnacija žudo progresą.


[ Skaityti toliau ... ]

LARČ etapo – ralio „Rally Žemaitija 2014“ dalyvių dėmesiui

2014-07-11 13:24

Ekipažams, pateikusiems paraiškas dalyvauti „300 Lakes Rally“ varžybose ir sumokėjusiems startinį mokestį, tačiau patyrusiems avarijas ir nefinišavusiems „Rally Žemaitija“ varžybose, ir dėl to negalintiems startuoti „300 Lakes Rally“, startinis mokestis bus grąžintas 100%. Dėl startinio mokesčio grąžinimo prašymai teikiami el. paštu info@300lakesrally.lt
Suderinta su LASF Ralio komitetu.


Skrydis sraigtasparniu 300 LAKES RALLY metu

2014-07-09 12:53

Kviečiame paskraidyti "300 Lakes Rally" metu sraigtasparniu ir pažvelgti į sportinius automobilius, lenktyniaujančius greičio ruože, iš aukštai.

Kaina 3 asmenims - 200 EUR. Skrydžio trukmė: 15 min.

Skrydžio metu patirti įspūdžiai išliks ilgam!

Dėl detalesnės informacijos kreipkitės tel. 8 659 19601.


Skelbiama ralio dokumentacija

2014-07-03 11:00

Skelbiame Lietuvos automobilių ralio čempionato IV etapo, Latvijos automobilių ralio čempionato VI etapo, Šiaurės Europos zonos (NEZ) automobilių ralio čempionato VI etapo varžybų "300 Lakes Rally 2014" papildomus nuostatus su priedais.

Paraiškos priimamos nuo šiandien iki š.m. liepos 25 d.

Varžybų dokumentacija


„300 Lakes Rally“ varžybose geras emocijas dovanos ir „Lada VFTS“ automobilių desantas

2014-06-25 10:10

Jau rugpjūčio 8-9 dienomis Zarasų apylinkes sudrebins dalyvių ir žiūrovų pamėgtos „300 Lakes Rally“ varžybos. Jų metu lenktynininkai varžysis 140 „kovinių“ kilometrų distancijoje, o sirgalių dėmesį kaustys ne tik žymiausi Baltijos šalių pilotai bet ir „Lada VFTS Taurės“ dalyviai. Šį kartą trumpai apie šios klasės dalyvius ir jų ambicijas.
„Lada“ - Rusijos automobilių gamintojo „AvtoVAZ“ kūrinys, o prie šio automobilio prisidėjus VFTS ( Vilniusskaja fabrika transportnyh sredstv) gamyklai gimė ralio automobilis „Lada 2105 VFTS“. VFTS gamykla savo veiklą pradėjo kaip įprastos automobilių remonto dirbtuvės, tačiau vėliau kompanija pradėjo specializuotis sportinių automobilių ir jų variklių ruošime.
Gamyklą įkūrė ir jai vadovavo žymus Lietuvos ralio lenktynininkas Stasys Brundza. Kompanija pagamino ir vieną žinomiausių, „Lada 2105 VFTS“ automobilių, kuris atitiko ir B grupės ralio taisykles. Šis automobilias ir šiandien sulaukia palaikymo iš ralio žiūrovų ir kuria nuostabią renginio atmosferą trasose.


[ Skaityti toliau ... ]

300 Lakes Rally 2014: dviejų kaimyninių šalių čempionatų ralio fiesta

2014-05-15 10:05

Jau artėjantį savaitgalį Latvijoje startuos „Talsi“ ralis. Kadangi šios varžybos yra ne tik Latvijos, bet ir Lietuvos bei Šiaurės Europos zonos šalių etapas, jame dalyvaus ir gausus būrys Lietuvos atstovų.
Daugiausia vietos dalyvių sąraše užima Lietuvos ir Latvijos sportininkų pavardės. Tokio paties ar dar didesnio dalyvių būrio tikisi sulaukti ir „300 Lakes Rally“ varžybų organizatoriai, nes rugpjūčio 8-9 dienomis vyksianti ralio fiesta taip pat bus dviejų kaimyninių šalių čempionatų etapas.
„300 Lakes Rally“ organizatoriai tvirtina, kad varžybų organizavimo darbai įgavo pagreitį. Jau yra sudarytas ir ralio maršrutas. Jame numatyta apie 140 „kovinių“ kilometrų.
Per dvi dienas dalyviams reikės įveikti dvylika greičio ruožų. Organizatoriai užsimena, kad varžybose numatyti ir trys greičio ruožai, kurie bus vykdomi dviejų skirtingų miestų gatvėmis.


[ Skaityti toliau ... ]

Eiti į puslapį       >>  
Ralio miestai

Ralio lažybos
Ralio mecenatasPinigai šiuolaikiškam žmoguiRalio automobilis


Ralio draugai

Renginio organizatoriai