In English По-русски

„300 Lakes Rally” varžybose vėl kviečiami lenktyniauti „LADA VFTS CUP“ dalyviai

2015-02-13 07:55

Didžiausia vasaros ralio švente tituluojamos „300 Lakes Rally“ varžybos šiemet rugpjūčio 6-8 dienomis vėl džiugins automobilių sporto gerbėjus. Šiemet varžybų organizatoriai planuoja dalyviams pateikti apie 140 kilometrų ypatingų greičio ruožų.
„LADA VFTS Cup“ – unikali, tapusi tradicine, įskaita, pradėta rengti dar 2013-aisiais metais.
Jau trečiąjį kartą „300 Lakes Rally“ metu vyks „LADA VFTS Cup“ įskaita, kurios dalyviams organizatoriai kaip visada suteiks išskirtinę galimybę varžytis važiuojant prieš pagrindinį sportinį kanalą.
Kelio prioritetas šios taurės dalyviams reiškia, kad legendiniai „Lada“ ir „Moskvich“ automobiliai važiuos idealia, dar nepaliesta greičio ruožo danga, tad galės išvystyti didesnį greitį ir suteikti dar daugiau gerų emocijų ralio gerbėjams.
Užsienio šalių lenktynininkams organizatoriai padės rezervuoti vietas nakvynei, pagelbės vizų klausimais, o greičiausio „LADA VFTS Cup“ ekipažo laukia ir specialus prizas, kurio organizatoriai kol kas neatskleidžia.

„Lada“ - Rusijos automobilių gamintojo „AvtoVAZ“ kūrinys, o prie šio automobilio prisidėjus VFTS ( Vilniusskaja fabrika transportnyh sredstv) gamyklai gimė ralio automobilis „Lada 2105 VFTS“. VFTS gamykla savo veiklą pradėjo kaip įprastos automobilių remonto dirbtuvės, tačiau vėliau kompanija pradėjo specializuotis sportinių automobilių ir jų variklių ruošime.

Gamyklą įkūrė ir jai vadovavo žymus Lietuvos ralio lenktynininkas Stasys Brundza. Kompanija pagamino ir vieną žinomiausių, „Lada 2105 VFTS“ automobilių, kuris atitiko ir B grupės ralio taisykles.


300 Lakes Rally 2015

2015-02-11 07:58


„300 Lakes Rally“ nugalėtojų taurė keliauja į Latviją

2014-08-09 22:27

Šeštadienio vakarą greičio ruožu Zaraso saloje vainikuotos 2014-ųjų metų „300 Lakes Rally“ varžybos. Jose triumfavo svečių iš Latvijos Janio Vorobjovo ir Andrio Malnieko tandemas.

Paskutinis greičio ruožas – paralelinės lenktynės Zaraso saloje lyderių rikiuotėje pokyčių neatnešė. Absoliučiu ralio nugalėtoju tapo Janis Vorobjovs. Nuo lyderio 55,19 sek. atsiliko ir antrosios vietos taurę bendroje įskaitoje iškovojo Martynas Samuitis su Ramūnu Šaučikovu.

Treti ant pakylos lipo Ramūnas Čapkauskas su Tomu Šipkausku, kurie per 140 kilometrų greičio ruožais nuo nugalėtojų atsiliko 2 min. 2,61 sek. Giedrius Notkus su Daliumi Strižanu taip pat buvo pakviesti ant scenos. Jie galutinėje dalyvių rikiuotėje įsitvirtino garbingoje ketvirtoje vietoje.

Zaraso salos greičio ruože geriausią rezultatą pademonstravo rusas A.Mikhaylovas. Trasą jis įveikė per 1 min. 12,30 sek. Antrą laiką parodė Martynas Samuitis, kuris čia buvo lėtesnis 1,01 sek. Treti - „Mitsubishi Lancer EVO VIII“ vairavę latviai R.Jaunzems ir A.Innuss.

AWD klasėje A.Mikhaylovas taip pat pademonstravo ir ilgiausią šuolį. Jis antru bandymu nuskriejo 17,5 metro. 17 metrų nušoko S.Viazovich iš Baltarusijos.

FWD klasėje, kurioje automobiliai varomi priekine ašimi, toliausiai nušoko E.Balodis su „Honda Civic Typr-R“. Jo kelionė oru tęsėsi 14,5 metro.

RWD dalyvių gretose du ekipažai nusileido už 15 metrų nuo tramplyno. Tą padarė D.Čiutelė ir Lenkijos atstovas K.Skalski.

Antroji ralio diena

2014-08-09 20:06Eiti į puslapį       >>  
Ralio informacinis partneris


Ralio miestai

Renginio organizatoriai