In English По-русски

Lietuvos ralio meistrai nekantrauja sugrįžti į „300 Lakes Rally“ trasas

2015-07-03 09:10

Likus mėnesiui iki rugpjūčio 7-8 dienomis vyksiančio „300 ežerų ralio“ būsimieji dalyviai jau skaičiuoja iki starto likusias dienas. Pajėgiausi Lietuvos bei kaimyninių šalių lenktynininkai demonstruoja ypatingas simpatijas šiam renginiui ir pripažįsta, kad unikalią atmosferą čia kaskart užtikrina į Zarasų apylinkes itin gausiai susirenkantys žiūrovai.
„300 ežerų ralis“ – vienas iš tų, į kurį visada norisi grįžti. Ten mes važiuojame su didele šypsena ir dažniausiai grįžtame su ja. Drauge su aukštaičiais ir visais prie trasų susirenkančiais žiūrovais kuriame puikią šventę. Mes, kaip artistai, aktoriai, o jie – kaip auditorija. Tenykščiai fanai ir fanės pasižymi ypatingu palaikymu iš visos širdies. Labai ačiū jiems už tai“, – dėkoja keturis kartus „300 Lakes Rally“ laimėjęs Vytautas Švedas, šiemet užtikrintai siekiantis jau septinto šalies čempiono titulo.[ Skaityti toliau ... ]

Iki tradicinio vasaros ralio „300 Lakes Rally“ liko mėnuo

2015-07-01 10:27

Likus kiek daugiau nei vienam mėnesiui iki vieno iš populiariausių Lietuvos renginių – tradicinio vasaros ralio – „300 Lakes Rally“ organizatoriai paskelbė dalyvių registraciją. Tuo pačiu organizatoriai ragina žiūrovus pasižymėti rugpjūčio 7–8 dienas savo kalendoriuose ir praleisti geriausią vasaros savaitgalį gamtoje.
Jau po mėnesio Zarasų regione suriaumos galingų lenktyninių automobilių varikliai, o vasaros greičio fiestos stebėti susirinks minios žiūrovų.
„300 Lakes Rally“ organizatorių teigimu, šis savaitgalis žiūrovams yra puiki galimybė ne tik pasibūti ežeringo krašto gamtoje, bet kartu pamatyti greitai lekiančius automobilius trasoje ir pajusti adrenalino skonį.


[ Skaityti toliau ... ]

300 Lakes Rally šiemet vyks tik Lietuvos teritorijoje

2015-06-19 13:24

Liko kiek mažiau nei du mėnesiai iki rugpjūčio 7–8 dienomis startuosiančios didžiausios vasaros ralio šventės „300 Lakes Rally“. Artėjant vasaros fiestos datai, renginio organizatoriams ralio darbai įgauna pagreitį. Jau yra sudarytas ralio maršrutas, kuriame numatyti nauji, lenktynininkų nevažiuoti greičio ruožai.
Vienas iš „300 Lakes Rally“ organizatorių Maris Simson teigia, nors ralio formatas iš principo nesikeis, tačiau naujovių šiems metams žada ne tik ralio dalyviams, bet ir žiūrovams.
„Šiųmečio ralio viena iš naujienų yra ta, kad ralis vyks vien tik Lietuvos teritorijoje. Lenktynininkams nereikės kirsti Latvijos sienos, nes bus tik lietuviški greičio ruožai, besidriekiantys Zarasų, Visagino, Ignalinos apylinkėse“, – sakė M. Simson.
Organizatoriai atskleidė, kad šios vasaros šventės formatas išliks toks pat – dviejų dienų. Lenktynininkams iš viso teks įveikti apie 140 kilometrų greičio ruožų. Jau ketvirtadienį po susipažinimo su trasa varžybų dalyviai lenktyniaus kvalifikaciniame greičio ruože. Jie savo pirmuosius lenktyninius kilometrus nuvažiuoti bei gerą laiką parodyti turės visiškai naujame, anksčiau nenaudotame, organizatorių paruoštame 5 kilometrų ilgio kvalifikaciniame greičio ruože.


[ Skaityti toliau ... ]

Geriausia Tavo vasaros išvyka!

2015-06-08 16:29


Eiti į puslapį       >>  
Ralio informacinis partneris


Ralio data

2015.08.06-08


Ralio miestai

Ralio mecenatasRalio automobilis

Šventinį koncertą pristatoRalio saugaRalio alyvaRalio radijasRalio rėmėjai
Ralio draugai

Renginio organizatoriai